שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר

מנתח אף


כל המידע אודות מנתח אף מומלץ, רגע לפני קביעת פגישת הייעוץ.


ישנן סיבות רבות ומגוונות לבצע ניתוח אף הן סיבות רפואיות והן סיבות קוסמטיות בלבד. אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא מחיצה עקומה, המביאה אנשים רבים לבצע ניתוח אף. מחיצה עקומה יכולה להביא לבעיות נשימה קלות עד קשות וגם להוות בעיה אסטטית. הצעד הראשון הוא להחליט כי יש צורך בניתוח אף, הצעד השני - ואולי המכריע ביותר הוא בחירת מנתח אף או חיפוש אחר מנתח אף מומלץ.

כאשר באים לבחור מנתח אף יש ראשית להגדיר את הבעיה שבגללה ניגשים לניתוח אף. באם ניתוח האף הוא ניתוח אסטטי בלבד - הכולל שינוי בחלק מסוים של האף - הגדלה או הקטנה, שיוף, תיקון פגמים ושיפור פרופורציות נרמה למצוא מנתח אף פלסטי המתמחה בדיוק בפרוצדורה עלינו לעבור. כדאי לנסות להגיע ללקוחות שעברו ניתוחים דומים ולראות תמונות של לפני ואחרי.

חשוב לדעת כי מאחר ומדובר ברקמה חיה, האף משתנה עם השנים, גם לאחר ניתוח אף. יכול להיות שבחרתם מנתח אף מהשורה הראשונה, אך מספר ימים, שבועות או חודשים מהניתוח צצה גבשושית קטנה על האף, למשל. טרם ניתוח אף יש לברר האם המנתח אף בו אתם עומדים לבחור מבצע ניתוחי אף משניים והאם אלה כלולים במחיר. ניתוח אף משני נועד על מנת לערוך מקצה שיפורים לאחר הניתוח הראשון. יש לציין כי שינויים טבעיים באף מתרחשים לאורך שנים עם או בלי ניתוח אף, מנתח אף מקצועי ואמין ידאג לפרט מידע זה בפניכם ולהציג תמונה אמיתית וכנה ולא לפתח ציפיות שווא.

סיבה נוספת שבגללה תרצו מנתח אף מקצועי ביותר בתחום הרלוונטי נוגעת למשך וקושי ההחלמה. ככל שהאף עובר יותר פרוצדורות, שינויים, חבולות ותפרים - כך ההחלמה תהיה ארוכה, קשה ומסורבלת יותר. מנתח אף מקצועי יתכנן עבורכם ניתוח עם סיבוך מינימאלי כך שיהיו לכם מעט שטפי דם אם בכלל, מעט דימומים אם בכלל, ומעט תפרים אם בכלל.

כדאי לשאול מנתח אף מומלץ שאלות רבות ככל האפשר - האם מדובר בניתוח אף בהרדמה מלאה או חלקית, מה משך ההחלמה, האם הניתוח כרוך באשפוז, האם התפרים הם תפרים נמסים או שיש לחזור ולהוציא אותם, האם יהיה צורך בטמפונים באף ואם כן לכמה זמן, האם יש צורך בשימוש בשתלים, האם יש למנתח אף זה ניסיון עם שתלים, מהם הסיכונים, מהם האפשרויות האחרות (למשל לקיחת שתלים מהגוף של המנותח עצמו וכך למנוע חשש לדחיית השתל הזר על ידי גוף המנותח). כדאי לברר באילו כלים משתמש מנתח אף זה ומיהו הצוות הרפואי שיהיה נוכח במקום. איש צוות שתרצו לדעת בדיוק מי הוא - הוא המרדים. יש לבדוק שמנתח אף זה עובד עם מרדים מוסמך ומקצועי שיהיה לכל אורך ניתוח האף שלכם.

ניתוח אף הוא צעד משמעותי וכדאי לבחור מנתח אף מומלץ בקפידה על מנת שלא תצטרכו לחזור על הניתוח או גרוע מכך, לעמוד מול טעויות שלא ניתנות לתיקון. כמו כן תשאלו הרבה שאלות על הנושא: לפני ואחרי ניתוח אף .

אז האם באמת כדאי לבחור מנתח אף מומלץ ?
כאשר אתם שוקלים לעבור ניתוח אף, חשוב מאוד לעבור את הניתוח אצל מנתח אף מומלץ אחד כזה שיש לו ניסיון בביצוע ניתוח אף ופועל בתחום הרפואה האסתטית. כאשר אתם רוצים לאתר מנתח אף מומלץ חשוב מאוד לערוך סקר שוק, להתעניין במרפאות השונות מי מנתח אצלם, לקרוא מידע באינטרנט וכמובן לשמוע ולקרוא חוות דעת של מטופלים אחרים. אם אתם מכירים אנשים שעברו ניתוח אף ויכולים לספר לכם על מנתחי אף מומלצים, אשר עברו אצלו ניתוח אף היו מרוצים מהתוצאה וקיבלו מחמאות מהסביבה עשו זאת.

הדרך למצוא מנתח אף מומלץ לא תמיד דומה אצל כל אחד מאיתנו. אחרי הכול, כולנו אנשים שונים ולכל אחד חשוב משהו אחר. יש מי שדווקא מחפש את המגע האישי ורוצה לעבור ניתוח אף במרפאה קטנה ואקסקלוסיבית ויש מי מחפש מנתח אף מומלץ ברשת מכוני קוסמטיקה מוכרת וידועה, עם סניפים בכל רחבי הארץ. כל אחד צריך למצוא את מה שמתאים לו ולעבור ניתוח אף במקום ועל ידי מנתח אף שעושה עליו את הרושם המקצועי ביותר ומצליח להשרות תחושת ביטחון, הנובעת מהידיעה שאתם בידיים טובות.

למציאת מנתח אף באיזור המגורים הקרוב לביתך:
מנתח אף פלסטי בחיפה
מנתח אף פלסטי בנתניה
מנתח אף פלסטי בתל אביב
מנתח אף פלסטי בירושלים
מנתח אף פלסטי בבאר שבע
מנתח אף פלסטי באילת
לחצו כאן למנתחי אף בשאר איזורי הארץ

מנתח אף מומלץ יכול לעשות את ההבדל בין ניתוח אף מוצלח, ללא סיבוכים או חשש לפני, אחרי ובזמן הניתוח. אל תתפשרו והקדישו זמן ומחשבה לנושא. עדיף לדחות מעט את הניתוח ולדעת שעברתם אותו אצל מנתח אף מומלץ ואיכותי.

אבל, ויש פה אבל גדול... אתם בטח נורא רוצים לסמוך על מנתח האף שלכם אך זה קצת קשה נכון? כי אתם לא באמת מכירים ואתם מסתמכים ביו היתר גם על המלצות. במאמר הבא תוכלו לקרוא על איך אני יודע לסמוך על מנתח האף?

עדיין לא מצאתם מנתח אף הכי טוב בארץ? חוששים? מתלבטים? מחפשים בנרות מנתח אף הכי טוב בארץ? המחירים יקרים מידיי? תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם ולהציע לכם את מגוון המומחים שלנו לניתוח אף ותקבלו הצעות מחיר שיפתיעו גם אתכם.
השאירו פרטים בטופס ונציג יצור עמכם קשר בהקדם ויעזור לכם בקבלת ההחלטה החשובה והגורלית כל כך עבורכם.

אסור לזלזל בבחירת מנתח אף! צריך לבחון בקפידה ולעומק כל מנתח אף.

את/ה נמצא/ת כעת ב: ניתוח אף  מנתח אף  מנתח אף

 
עד 30% הנחה ללקוחות כללית ועד 70% הנחה לכללית פלטינום

ניתוח אף במחירים מפתיעים ממומחים לכירורגיה פלסטית
מרפאות מומלצות
כללית אסתטיקה - מנתח אף
הדסה אופטימל - מנתח אף
ד"ר  רון עזריה - מנתח אף
ד"ר  וינברג - מנתח אף
 
לחץ לקבלת מידע בתחום ניתוח אף
ניתוח אף - מלאו את פרטיכם וקבלו ייעוץ בחינם וללא התחייבות
* :טלפון * :שם מלא
:אזור :אימייל
אני מאשר/ת את התקנון
:סוג טיפול